Italiaanse wijnen

 

Italië is het land met de grootste wijnproductie. Over het gehele land wordt wijn verbouwd. Elke streek heeft z'n eigen wijnen. En er zijn mooie wijnen, dat kan ik U wel zeggen. Het proeven en selecteren is dan ook niet gemakkelijk. Pas na meermalen proeven, zowel in Italië als in Nederland, wordt besloten om een wijn te kopen en te importeren
H.I.C. wil steeds de beste wijn voor een gematigde prijs en dat geeft het onderstaand resultaat.

Italiaanse wijnen worden soms in dozen van 12 flessen verpakt.

Prijzen zijn in Euro, per fles, exclusief BTW en eventueel transport, verkoop uitsluitend per doos.


Wijnen uit zuid-Piëmonte

Costa di Bussia

logo Costa Busia
Rode wijn (Vino Rosso)
Barbera d'Alba d.o.c. 13%20006,00

San Silvestro

logo San Silvestro

Rode wijn (Vino Rosso)
Barbera Piëmonte d.o.c. - Ottone I12,5%20055,00
Dolcetto Monferrato d.o.c.12%20055,80
Dolcetto d'Alba d.o.c.13,5%20116,75
Primera Rosso V.D.T.12%20054,50
Barolo docg13,5%200321,05
Bonarda doc12,5%20085,65
Pian d'Or - Barbera d'Asti13,5%20088.75
Delicius - Mostio Parzialmente Fermentate Friset (half zoet) rosso4%20104,95

Witte wijn (Vino Bianco)
Langhe Roero 13,5%20066,50
Delicius - Mostio Parzialmente fermentate (half zoet)4%20104,95
Zafira Bianco V.D.T.11%20104,50
Spumante d'Asti docg7%20106,50

Viticoltori Benotto

Rode wijn (Vino Rosso)
Dolcetto del Monferato d.o.c. "Plisse" 12,5%20057,50
Bonarda Piëmonte d.o.c.13%20036,80
Sioré Barbera del Monferato d.o.c.13%20035,90
Vigneto Casot - Barbera d' Asti Superiore d.o.c.14%20077,95
Rupestris - Barbera d' Asti Superiore d.o.c.14%200311,20
Barbera d' Alba d.o.c.12,5%20057,40

Witte wijn (Vino Bianco)
Cenerentola Chardonnay Piëmonte d.o.c.12,8%20035,90
Lacrime Digioia cortese Piëmonte d.o.c.13%20037,90

Francone

logo Francone

Rode wijn (Vino Rosso)
Barbera d'Alba d.o.c.13,5%20067,25

Witte wijn (Vino Bianco)
Langhe Chardonnay Piëmonte d.o.c.13%20066,90


Wijnen uit Reggio Emilia

Casa Vinicola Ca' De' Medici

logo de Medici
Rode wijn (Vino Rosso)
Lambrusco secco d.o.c.10,5%20015,00
Terra Calda - vino frizzante rosso11,5%20066,20
Lambrusco dolcis d.o.c.7,5%20104,75
Oblio Lambrusco Rosso demi sec10%20055,00
Oblio Notturno Dolce Frissante10%20066,30

Witte wijn (vino bianco)
Lambrusco bianco dolcis7,5%20104,50

Wijnen uit de Friuli

  Bressan Nereo Vini



Rode wijn (vino rosso)
Isonzo del Friuli Schioppettino d.o.c.13%200016,15

Wijnen uit Toscane

Vigna del Greppo

logo Vigna del Greppo

Rode wijn (vino rosso)
Montecarlo rosso d.o.c. riserva13%19979,00
Montecarlo rosso d.o.c.12%20006,40

 Azienda Agricola Gini S.A.S.

logo Francone

Rode wijn (vino rosso)
Rosso Toscano i.g.t. - Inpendio12%20054,75
Il Contado d.o.c.12%20055,50
Chianti d.o.c.g.12%20056,00

Prijzen zijn in Euro, per fles, exclusief BTW en eventueel transport.



Wij doen onze uiterste best om deze web-pagina's zo correct mogelijk samen te stellen. Het is echter in een enkel geval mogelijk dat een genoemde wijn uitverkocht is voordat deze pagina's worden herzien.


Neem voor meer informatie als volgt contact op:

H.I.C. wijnimport
Dordsedijk 508
7891 NS Klazienaveen
Nederland
(K.v.K.nr. 040 25039)

tel: ++31(0)651 981 194

of stuur een bericht naar ons


Laatste update deze pagina 21 februari 2019