Belegen wijnen

 

Er zijn wijnen van heel goede kwaliteit die tijd nodig hebben om te rijpen. Zij verbeteren zo in geur en smaak. Op deze pagina staan deze rijpere wijnen welke we graag onder uw aandacht willen brengen.


Prijzen zijn in Euro, per fles, exclusief BTW en eventueel transport, verkoop uitsluitend per doos.


Roussillon wijnen


Château Planères
logo Planères
Côtes du Roussillon A.O.C., Cuvée Chantail, rouge (médaille de bronze)13%20067,25
Côtes du Roussillon Cuvée Prestige Rouge (fûts de chênes)13%20058,50
Côtes du Roussillon Cuvée Prestige Rouge (fûts de chênes)13,5%20099,75
Rivesaltes A.O.C. 'Grenat' Mûté sur Grains, rouge (apperatief wijn) 20059,50


Arnaud de Villeneuve
Arnaud de Villeneuve
Rivesaltes AOC Tuilé, A de Villeneuve, 5 jaar op fust (zoet) 200911,65
Côtes du Roussillon Villages AOC13%20048,35
Côtes du Roussillon Villages A.O.C., AltaTura, rouge, in houten kist14%20079,80
Castell Pesilla:
Côtes du Roussillon AOC rouge "Expressió", Syrah, Grenache en Carignan14%20077,25


Château Las Collas
Château Las Collas

Van Château Las Collas hebben we nog enkele flessen in voorraad. U kunt ons bellen voor informatie.

Vignerons Catalans
logo Vignerons Catalans
VdP Côtes Catalanes rouge Cuvée Particulière12,5%20064,50
Côtes du Roussillon Villages A.O.C.:
Château Cap de Fouste (fût de chêne), Villeneuve de la Raho13%20066,50
Côtes du Roussillon Estagel A.O.C.13%20057,85
Château Montner, Grande Réserve, rouge13,5%20077,50
Château Mauleon, Caramany, rouge13,5%20077,00
Haut Coutume, rouge13,5%20068,00
Caramany, rouge, Cuvée du Presbytère (fût de chêne)13,5%20067,00


Terrassous
logo Terrassous
Côtes du Roussillon Les Aspres A.O.C., 'Les Pierres Plates' rouge (médaille d'or)14%200812,00

Côtes du Rhône wijnen

Château Saint Désirat
Côtes du Rhône St.Joseph A.O.C. rouge 12,5%200015,00
Côtes du Rhône St.Joseph A.O.C. rouge, Diana, fût de chêne12,5%199817,00
Côtes du Rhône St.Joseph A.O.C. rouge, Diana, fût de chêne12,5%199917,00
Côtes du Rhône St.Joseph A.O.C. rouge, Ex Septentrio, fût de chêne12,5%199917,50
Côtes du Rhône St.Joseph A.O.C. rouge, Cuvée des Mariniers, medaille d'Or12,5%199917,50

 Château de Bourdines
Côtes du Rhône Villages A.O.C.-In eiken vaten gerijpt13%20009,00
Côtes du Rhône A.O.C. (médaille d'or)13%20007,00
Côtes du Rhône A.O.C. (médaille d'or)13%20048,00
Côtes du Rhône A.O.C. Grande réserve rosé14%20038,00
Côtes du Rhône A.O.C. Rosé13%20047,50

Château de Montmirail
Montmirail

Cuvée Jeune Vigne, Côtes du Rhône A.O.C. 14%20047,20
Cuvée des Saints Papes, Vacqueyras A.O.C. 13,5%200211,35
Cuvée de Beauchamp, Gigondas A.O.C. 15,5%200311,85
Cuvée Rosé d'une nuit, Côtes du Rhône A.O.C. 14%20047,20

Domaine des Grands Devers
Domaine des Grands Devers
Côtes du Rhône A.O.C. rouge13%19994,50
Côtes du Rhône A.O.C. rouge13%20065,15
Côtes du Rhône Villages Valréas A.O.C. rouge13,5%20049,10
Côtes du Rhône Villages Visan A.O.C. rouge14%20058,50
Côtes du Rhône A.O.C. rouge, Enclave du Pape12,5%19996,00


Le Cellier des Princes
Cellier des Princes
Chateauneuf du Pape - Le Blason du Prince A.O.C. rouge14%200924,00
Côtes du Rhône A.O.C., 'La Couronne du Prince' rouge14,5%20088,95
VdP de la Principauté d'Orange, Merlot rouge, medaille d'Or 14,5%20095,50
VdP de la Principauté d'Orange, Grenache noir, rouge, medaille d'Or 14,5%20095,50
VdP de Vaucluse, "Le Bosquet", rouge13,5%20095,00


Côtes du Lubéron

Domaine de la Garelle
Domaine de la Garelle
Syrah 'Selection Robert', VdP de Vaucluse, rouge13%20054,50
Merlot 'Cuvée des Dames de la Garelle', VdP de Vaucluse, rouge (médaille d'or)13%20055,00
Merlot VdP de Vaucluse, rouge 13,5%20095,80
Luberon A.O.C., 'Grande Réserve', rouge (genummerde fles)13%200713,30
Luberon A.O.C., blanc, 'La Cuvée de Solstice' (médaille d'argent)13%20096,45

 

Côtes du Ventoux

Caves des Vignerons du Mont Ventoux
Bedoin
Côtes du Ventoux A.O.C. rouge Dom Balaguère (Médaille d'Or)14%20037,00
Côtes du Ventoux A.O.C. rouge Dom Balaguère (Médaille d'Or)14%20099,95
Vieille Vignes, Ventoux A.O.C. rouge14%20099,95
Ventoux A.O.C., Altitude 400, 'Parcelles les Condamines', rouge13,5%20087,65
Côtes du Ventoux A.O.C., Esmerido rouge12,5%20055,50
Château Crillon, Côtes du Ventoux A.O.C. rosé13,5%20045,75
Perlé du Ventoux, rosé12,5%20085,50
Grenache Merlot, rouge13%20095,50
Grenache Merlot, rouge12,5%20085,50
Côtes du Ventoux A.O.C., Prestige, Elevé en Foudre, rouge14%20076,60


Caves Saint Marc
Cave St.Marc
Côtes du Ventoux A.O.C. St. Marc12,5%20055,10
Vin de Pays de Vaucluse, rosé "Only Pleasure"12,%20064,50

Costière de Nîmes

Domaine De Calet
Domaine de Calet
Costière de Nîmes A.O.C. rouge Long Terme14,5%20087,50
Costières de Nîmes A.O.C., 'Pichot Trésor' rouge13,5%20075,00
Pichot Tresor A.O.C. rouge13%20085,00
Grand Mas - Costière de Nîmes rouge A.O.C.14,5%20037,50

Bordeaux wijnen

Château de Bonhoste

Bordeaux A.O.C. in genummerde fles.12,5%20005,80
Bordeaux Supérieur rouge A.O.C.12,5%20056,30
Bordeaux Supérieur A.O.C. - médaille d'Or
Cuvée Prestige, élevée en fût de chêne, genummerde fles.12,5%20009,25
Bordeaux Supérieur A.O.C. rouge13%200910,00

Château l'Oiseau (HIC Château)
Grand Vin de Bordeaux A.O.C. rouge, mooi in balans en smaakvol12%20004,85

Château Terre du Sud
Bordeaux rouge A.O.C.12,5%20035,75
Bordeaux rouge A.O.C., Ile Patiras 12,5%20025,70

Domaine de Ricaud
Bordeaux blanc A.O.C.12%20014,50
Bordeaux Entre Deux Mers A.O.C.12%20015,45
Bordeaux Clairet A.O.C. (rosé)12%20015,10

logo Les vins Robin
Château Graside
logo château la graside
Bordeaux A.O.C. rouge12%20098,50
Bordeaux A.O.C. rosé12%20047,50

Château Planty
château planty
Bordeaux Supérieur A.O.C. fût de chêne12%20038,50
Bordeaux Supérieur A.O.C. fût de chêne12%20048,00


Côtes de Saint-Emilion A.O.C.

Château Busquet
logo château busquet
Lussac - Saint Emilion A.O.C. Vieilles Vignes12%200314,25
Lussac - Saint Emilion A.O.C. Vieilles Vignes12%200514,25
Lussac, Saint-Emilion A.O.C. rouge12%20058,45

Château Clos Saint-Emilion Philippe
logo Château Clos Saint-Emilion Philippe
Saint Emilion Grand Cru A.O.C. - La Cuvée 108 13%200830,00
Saint Emilion Grand Cru A.O.C. - La Cuvée 109 13%200930,00
Saint Emilion Grand Cru A.O.C. 13%200922,00

Pomerol A.O.C.

Château Le Castelet
logo Château Castelet
Pomerol A.O.C.12%200135,50
Pomerol A.O.C.12%200235,50

Overige Franse wijnen

Beaujolais

Domaine des Fortières
reclamebord Texier
Beaujolais A.O.C.12,5%20045,25
Beaujolais Tradition A.O.C.12%20036,00


Loire Wijnen

Domaine Michel David
Muscadet S&M sur Lie12%20075,90
VdP Val de Loire, Cabernet Franc, rouge12%20075,50

Domaine Olivier
Domaine Olivier
Eclat du Soleil - Appelation Bourgueil Contr.12%20075,20

Region du Ventoux

Caves des Vignerons du Ventoux
Bedoin
Sieur de Trinquelage VdP de Vaucluse blanc (fles 100 cl.)12,5%20055,75
Sieur de Trinquelage VdP de Vaucluse rouge (fles 100 cl.)12,5%20075,75

Côtes de Provence

Domaine Le Grand Cros

L' Esprit de Provence rosé A.O.C.13%20026,00
L' Esprit de Provence rosé A.O.C.13%20034,95
Souleïa rosé A.O.C.13%20035,50
Domaine du Grand Cros rouge A.O.C.13%20005,75
VdP des Maures, rosé A.O.C.12,5%20034,50

L'Herault

Mas Gabinéle
Domaine de Perréou
Garignan vieilles vignes13%20078,50


Pays d'Oc

Domaine De Calet
Domaine de Calet
Cuvée rouge, Vin Pays d'Oc13,5%20074,50
Travers du Rey - Syrah - (fût de chêne)  Vin Pays d'Oc14%200115,50


Les Vignobles du Rivesaltais
Les Vignobles du Rivesaltais
Arnaud de Villeneuve:
Côtes de Pays d'Oc Chardonnay bois, Vieille Vignes, Arn. de Villeneuve, blanc12,5%20086,50

Vignerons Catalans
Logo Vignerons Catalanes
Vin de Pays d'Oc Syrah papillon - Grenache (rouge), Fruité Catelan13%20085,50


Italiaanse wijnen

Wijnen uit zuid-Piëmonte

Costa di Bussia

logo Costa Busia
Rode wijn (Vino Rosso)
Barbera d'Alba d.o.c. 13%20006,00

San Silvestro

logo San Silvestro

Rode wijn (Vino Rosso)
Barbera Piëmonte d.o.c. - Ottone I12,5%20055,00
Dolcetto Monferrato d.o.c.12%20055,80
Primera Rosso V.D.T.12%20054,50
Barolo docg13,5%200321,05
Bonarda doc12,5%20085,65
Pian d'Or - Barbera d'Asti13,5%20088.75

Witte wijn (Vino Bianco)
Langhe Roero 13,5%20066,50

Viticoltori Benotto

Rode wijn (Vino Rosso)
Dolcetto del Monferato d.o.c. "Plisse" 12,5%20057,50
Bonarda Piëmonte d.o.c.13%20036,80
Sioré Barbera del Monferato d.o.c.13%20035,90
Vigneto Casot - Barbera d' Asti Superiore d.o.c.14%20077,95
Rupestris - Barbera d' Asti Superiore d.o.c.14%200311,20
Barbera d' Alba d.o.c.12,5%20057,40

Witte wijn (Vino Bianco)
Cenerentola Chardonnay Piëmonte d.o.c.12,8%20035,90
Lacrime Digioia cortese Piëmonte d.o.c.13%20037,90

Francone

logo Francone

Rode wijn (Vino Rosso)
Barbera d'Alba d.o.c.13,5%20067,25

Witte wijn (Vino Bianco)
Langhe Chardonnay Piëmonte d.o.c.13%20066,90


Wijnen uit Reggio Emilia

Casa Vinicola Ca' De' Medici

logo de Medici
Rode wijn (Vino Rosso)
Lambrusco secco d.o.c.10,5%20015,00
Terra Calda - vino frizzante rosso11,5%20066,20
Oblio Lambrusco Rosso demi sec10%20055,00
Oblio Notturno Dolce Frissante10%20066,30

Wijnen uit de Friuli

  Bressan Nereo Vini



Rode wijn (vino rosso)
Isonzo del Friuli Schioppettino d.o.c.13%200016,15

Wijnen uit Toscane

Vigna del Greppo

logo Vigna del Greppo

Rode wijn (vino rosso)
Montecarlo rosso d.o.c. riserva13%19979,00
Montecarlo rosso d.o.c.12%20006,40

 Azienda Agricola Gini S.A.S.

logo Francone

Rode wijn (vino rosso)
Rosso Toscano i.g.t. - Inpendio12%20054,75
Il Contado d.o.c.12%20055,50
Chianti d.o.c.g.12%20056,00


Prijzen zijn in Euro, per fles, exclusief BTW en eventueel transport.




Wij doen onze uiterste best om deze web-pagina's zo correct mogelijk samen te stellen. Het is echter in een enkel geval mogelijk dat een genoemde wijn uitverkocht is voordat deze pagina's worden herzien.


Neem voor meer informatie als volgt contact op:

Henricus International Commerce
Dordsedijk 508
7891 NS Klazienaveen
Nederland
(K.v.K.nr. 040 25039)

tel: ++31(0)591 313 698

of stuur een bericht naar ons


Laatste update deze pagina 30 januari 2021